Nachádzate sa tu

Účasť na akciách

Akcie v roku 2018

 

 1.1. - PT: Novoročný výstup na Tábor, 3. ročník
Trasa: KNM - Tábor a späť: 8km/300m.  
Braciník T, Tulcovci O, M, Kubíkovci I, I, Macášek E, Cabuk A, Birošíková M, R, L, Lisková S,  
Jakubíková M, Jakubík G, Urbanovci V, Z, Bílešovci M, J, E, Švábiková Z, Tabaček A, Snopko I,  
Šrenkel D, Orieščiková A, Baránek O, Žabka F, Mikovčák J, Tarana J, Helovci K, S, Obšívan F  
Cigánik S, Švaňová D, Kurka P, Kupčík R, Kameňovský E, Peťková B, Ďuranová S,  
Ondrušková Z + deti  
Hostia: Kubánek Ľ, Slabejová S, F, Pikna P, Špiriakovci J, R, D, A, Kokošíkovci P, D,  
Tužinčinová A, Lamošová J, Hartel J, Fekete J, Majčinová R, Grešáková E a ďalší  
   
6.1. - PT: Trojkráľový prechod Husárik - KNM, 31. ročník  
Trasa: Čadca - Husárik - Chot.kopec - Petránky - Vrchrieka - Majtánky - KNM-22km/800m.  
Braciník T, Greguš V, J, Jakubík A, Samak J, Chochuľ Š, Hrubý Ľ, Koleno M a ďalší.  
Trasa: KNM - Tábor - Podstránie - KNM: 8km/300m.  
Žabka F, Mikovčák J, Urbanovci V, Z, Baránek O, Balek P, Špiriakovci R, J, D, A.  
   
6.1. - PT: Malá Fatra: Výstup na Čipčie, 42. ročník (KST Turie)  
Trasa: Turie - Čipčie - Turie: 8km/500m.  
Za ŠKT KNM: Jakubíková M, M, ml, Ponechalová L, E, Birošíkovci M, R, L, Lisková S,  
Slabejová S, F, L, M, R, Kurka P, Kupčík R, Kameňovský E, Ďuranová S, Peťková B, Játiová J,  
Ondrušková M, Šrenkel D, Fujáková J, Mazurová E, Lamošová J, Novomestská M, Hartelová Ľ.  
   
7.1. - PT: Sliezske Beskydy: Gírová, Čierne  
Trasa: Mosty u Jablunkova - Studeničný - Gírová - Hrčava - Trojmedzie - Čierne- 12km/400m.  
Minarovič R, Braciník T, Šrenkelovci D, J, Jakubíková M, Ponechalová L, Urbanovci V, Z,  
Grešáková E,  
Trasa: Mosty u Jablunkova - Gírová a späť: 8km/300m - Žabka F, Mikovčák J, Baránek O,  
Jakubík G.  
   
13.1. - PT: Kysucké Beskydy: príprava trás na zimný zraz  
Trasa: Skalité - Vreščovské sedlo - Magura - Tichá - Oščadnica, Lalík: 18km/370m.  
Braciník T, Kameňovský E, Tarana J, Lisková S, Pikna P, smer Javorské, Beskydok:  
Ceniga J, Šurinovci K, P.  
Trasa: Oščadnica, vyšný koniec - Príslop - chaty na Rači - Veľká Rača - chaty na Rači -  
Oščadnica, Lalík: 16km/800m - Tabaček A, Peťko J, Mazúr M, Šrenkel D.  
Trasa: Oščadnica - Lalík - Borsučia - Valangy a späť: 8km/200m.  
Mikovčák J, Žabka F, Baránek O, Jakubíková M, Jakubík G.  
   
14.1. - PT: Kysucká vrchovina: Zlieň, Magura, príprava na zimný zraz  
Trasa: Horný Vadičov, Hájnice - Zlieň - sedlo pod Magurou - Žiarce - Kotrčiná Lúčka-  
Horný Vadičov, Bizík: 15km/400m.  
Stuchlík J, Balek P, Šrenkel D, Minarovič R.  
Trasa: Horný Vadičov, Bizík - Kotrčiná Lúčka - Pod Kučerovkou - Radoľa: 10km/300m.  
Žabka F, Mikovčák J, Baránek O, Obšivan F.  
   
20.1. - LT: Jánošíkovym krajom (Žilina)  
Trasa: Zázrivá - pod Minčolkou - Zázrivá, Havrania: 12km/360m.  
Braciník T, Mikovčák J, Kameňovský E, Jakubík A.  
Trasa: Zázrivá - pod Minčolkou - Príslopec - Zázrivá, Havrania: 22km/840m.  
Jakubíková M, trasa 41km/1230m - Murarik L.  
   
21.1. - LT: Kysucká vrchovina, Javorníky: príprava trás na zimný zraz  
Trasa: Horný Vadičov, Hájnice - Skríželné - pod Poľanou - KNM, Budatínska Lehota:11km/300m.  
Kupčík R, Játi M, Kameňovský E, Lisková S, Pikna P.  
Trasa: Horný Vadičov, Bizík - Kotrčiná Lúčka, stráň - pod Kučerovkou - Radoľa: 11km/300m.  
Stuchlík J, Jakubíková M.Trasa:Trav.Klina-čistenie trasy:5km/100m-Žabka F,Mikovčák J,Obšivan F.  
Trasa: Oščadnica - Vojty - Vrchrieka - Nesluša: 21km/820m (23km/980m).   
Za ŠKT KNM: Braciník T, Tulec O, Ceniga J, Šurinová K.  
   
25. - 28.1. - LT/PT: 51. zimný zraz KST, 10. medzinárodný zimný zraz Oščadnica  
1. deň - piatok  
Trasa L3: Dedovka - Veľká Rača - Stará Bystrica: 17km/700m: Braciník T, Šurin P,  
Jakubíková M, Stuchlík J, Cabukovci M, Ľ.  
Trasa P1: Oščadnica - Príslop - Veľká Rača - Dedovka: 15km/700m : Tabaček A, Mazúr M,  
Trasa P3: Dedovka - Veľká Rača a späť: 6km/300m: Šrenkel D, Játiovci M, J, Mikovčák J,  
Chilý E.  
Trasa P4: Dedovka - Zadedová - Veľká Rača a späť: 10km/600m: Urban V, Peťko J,  
Kurka P, Kupčík R, Kameňovský E, Peťková B, Ďuranová S, Tužinčinová A, Lamošová J.  
2. deň - sobota  
Trasa L2: Semeteš - Vojtov vrch - Oščadnica: 30km/1150m:Ceniga J (1. deň)  
Trasa L5: Horný Vadičov, Bizík - Zlieň - Horný Vadičov, Hájnice: 15km/400m: Jakubíková M,  
Stuchlík J, Minarovič R, Cabukovci Ľ, M, Tulec O, Braciník T.  
Trasa L6: Horný Vadičov - Skríželné - Radoľa: 11km/300m: Kameňovský E, Kupčík R,  
Šurinovci K, P, Játi M.  
Trasa P1: Oščadnica - Príslop - Veľká Rača - Dedovka: 15km/700m : Tabaček A, Mazúr M.  
Trasa P2: Oščadnica - Javorské - Kalvária - Oščadnica: 10km/400m: Šrenkel D, Kurka P,  
Ďuranová S, Peťková B, Tužinčinová A, Lamošová J.  
Trasa P3: Dedovka - Veľká Rača a späť: 6km/300m: Žabková M, Obšívanovci F, A, Mikovčák J,  
Chilý E.  
Trasa P4: Dedovka - Zadedová - Veľká Rača a späť: 10km/600m: Urban V, Peťko J.  
3. deň - nedeľa  
Trasa P3: Dedovka - Veľká Rača a späť: 6km/300m: Šrenkel D.  
Organizátori + výpomoc: Žabka F,Kurka P, Cenigovci J, A, Maxianová M.  
   
3.2. - LT: Javorníky: Melocík - Kasárne - Podjavorník  
Trasa: Melocík - Gregušovci - Kasárne - Veľký Javorník - Podjavorník: 25km/700m.  
Ceniga J, Jakubíková M, Tomašcová D, Šurinová K, Pikna P.  
Trasa: Melocík - Gregušovci  a späť: 14km/300m - Mikovčák J, Žabka F, Braciník T.  
   
10.2. - LT: Javorníky: Melocík - Kasárne a späť.(Beskydsko-Javornícka magistrála,7.roč.)  
Trasa: Melocík - Gregušovci - Kasárne  a späť: 24km/500m.  
Jakubíková M,Braciník T,Tulec O,Stuchlík J,Bírošíková M,Ponechalová L,Cigánik S,Játi M,Kurka P.  
Kameňovský E,Čičmanec P,Holiač L,Mizera S,Bieleš J,Hmíra J,  
Trasa: Melocík - Gregušovci  a späť: 14km/300m - Mikovčák J, Žabka F, Jakubík A,Játiová J,  
Ceniga J,A,M,A.  
   
18.2. - LT: Javorníky:Kasárne-Stratenec-M.Javorník-Portáš a späť.(Javorníkmi,45.roč.L.Čadca.)  
Trasa: Kasárne-Portáš a späť:22km/450m.Braciník T,Jakubíková M,Tulec O,Ponechalová L,Snopko I,  
Šurinová K,Bírošíková E,Kuľjovská M.  
Trasa: Kasárne-Stratenec a späť: 12km/300m - Mikovčák J, Žabkovci M,F, Cenigovci J,A,M,A.  
   
24.2. - LT: Mor.Sl.Beskydy: Biely kríž, Klokočov  
Trasa:Mosty u Jablunkova- Severka - chata Súľov - Klokočov, Konečná: 29km/1200m  
Ceniga J,Jakubíková M,Murárik L, Šurinová K.  
   
24.2. - LT: Starohorské vrchy:Skalka.  
Trasa: Okruhy na Skalke-20,5km/530m: Braciník T,Cigánik S,Bírošíková M,Slabejová S.  
   
25.2. - LT: Mor.Sl.Beskydy:Bežkami na Gírovú (org.AHA Čierne,14.ročník).  
Trasa:Mosty u Jabl.-Komor.Grúň a späť-15km/400m:Mikovčák J,Žabka F,Braciník T,Jakubíková M.  
   
2. - 4.3. - PT: Kysucká stovka 2018  
Organizátori a kontroly: Minarovič R, Kurka P, Kupčík R, Braciník T, Tulec O.  
   
3.3 - LT: Javorníky: Melocík - Kasárne  
Trasa: Melocík - Kasárne a späť: 24km/500m.  
Žabka F, Mikovčák J, Jakubíková M, Ponechalová L.  
   
10.3. - LT: Veľká Fatra: Smrekovica  
Trasa: Hrboltová - Na Jame - Chabzdová - Nižné Šiprúňske sedlo - Smrekovica - Podsuchá:  
27km/1200m.  
Ceniga J, Tarana J, Šurinová K, Tomašcová D.  
   
10.3. - LT: Oravské Beskydy: Erdútky (Oravská Lesná)  
Trasa: Oravská Lesná - Kohútik - Podúšust - Tanečník - sedlo Demänová - Bučina -  
Oravská Lesná: 13km/280m.  
Za ŠKT KNM: Braciník T, Mikovčák J, Jakubíková M, Tulec O.  
   
17.3. - LT: Vysoké Tatry: Štrbské Pleso  
Trasa: Bežecký areál Štrbské Pleso: 14km/320m.  
Braciník T, Mikovčák J, Jakubíková M.  
   
18.3. - LT: Malá Fatra: Martinské hole  
Trasa: Bystrička pri Martine - Horná Lúka a späť: 20km/1000m.  
Ceniga J, Šurinová K.  
   
24.3. - LT: Štrbské Pleso, rozlúčka so snehom  
Trasa: Bežecký areál Štrbské Pleso: 14km/320m.  
Braciník T, Mikovčák J, Jakubíková M, Pikna P, Lisková S, Masaryková E, Galvánek J  
Janáčkovci J, M.  
   
25.3. - PT: Súľovské vrchy: otváranie Manínskej úžiny (KT Považská Teplá)  
Trasa: Považská Bystrica - Kalvária - Manínec - Bosmany - Záskalie - Malý Manín -  
Považská Teplá: 16km/1300m: Tabaček A, Mazúr M, Šrenkel D, Tarana J.  
Trasa: Považská Teplá - Veľký Manín - Záskalie - Považská Teplá: 10km/500m.  
Mikovčák J, Žabkovci F, M.  
Trasa: Považská Teplá - Veľký Manín - Záskalie - Malý Manín - Považská Teplá: 11km/950m.  
Braciník T, Jakubíková M, Lisková S, Pikna P, Kubánek Ľ.
 
1.4. - PT: Veľkonočný výstup na Ľadonhoru 27. ročník
Trasa: Horný Vadičov – Kubaščíkovci – Ľadonhora - Holý vrch – Steny –Poľana - B. Lehota
Radoľa: 15km/600m
Braciník T, Jakubíková M, Šrenkel D, Balek P, Tulec O, Minarovič R, Hrubý Ľ, Lisková S,
Masaryková E, Galvánek J, Jančiová E, Vaváková J, Chromík J a ďalší.
Trasa: 8km/300m: Žabka F, Mikovčák J.
 
7.4.-PT: Otvorenie jarnej sezóny na Lietavskom hrade (org.RR Žilina).
Trasa:Lietava,Majer-Lietavsky hrad-Lietava,Majer:7km/250m.
Žabkovci F,M, Mikovčák J,Chilý E,Játiovci J,M,S,N,N, Peťková B,Lisková S,Bergerovci D,M,deti,
Naumová J,Lukáčová B.
 
7.4. - LT: Štrbské Pleso, rozlúčka so snehom
Trasa: Bežecký areál Štrbské Pleso: 17km/360m, 12km/240m.
Braciník T, Jakubíková M, Slafkovský H, M.
   
8.4.-PT: Ďeň pomoci prírode-čistenie chodníkov a studničiek.
Trasa:KNM,žel.stanica-Skotňa-Tábor-kríž-chodník okolo potoka-Skotňa-KNM:7km/350m.
Žabkovci F,M, Mikovčák J,Cigánik S,Urban V,Kameňovský E,Jakubíková M,Martinčeková Ľubka,
Masariková E,Galvánek J.
 
15.4. - PT: Javorníky: Holíš, Klapy, Považský hrad
Trasa: Nosice - Holíš - Udiča - Klapy - Považský hrad - Považské Podhradie: 15km/900m.
Šrenkel D, Braciník T, Čadecký Š, Mazúr M, Jakubíková M, Svrčková J, Švábiková Z, Janík V,
Játiovci J, M, N, N, Orieščiková A, Švaňová D, Tvrdý M ml, Snopko I, Šrenkelová J,
Grešáková E, Urbanová Z, Gvotová M, Dubininá Ľ, Masná M, Martinčeková Ľ, Grič J,
Tužinčinová A, Chovančík M.
Trasa: Udiča - Klapy a späť,výstup na Pov.hrad a späť: 6km/460m: Žabka F, Mikovčák J
Trasa: Udiča - Klapy - Považské Podhradie: 7km/460m - Kurka P, Ďuranová S.
 
22.4. - PT/CT: Otvorenie 100 jarných km na Marťákovom kopci (rozhľadňa)
Trasa: KNM - Tábor - Majtánky - Mičekovci - Vrchrieka - Marťákov vrch, rozhľadňa: 13km/600m.
Šrenkel D, Galvánek I, Galvánek B, Pekárková Z, Jakubíková M, Murárik L, Švábiková Z,
Cigánik S, Balek P, Mazúr M, Švaňová D, Peťko J, Kubánek Ľ, Novomestská M,
Martinec F, Hreusová M, Merkleová O, Marec P, Janáčkovci J, M.
Trasa: Nesluša - Mičekovci - Vrchrieka - Marťákov vrch, rozhľadňa: 6km/300m.
Žabka F, Tabaček A, Bielek J, Obšívanovci F, H, Baránek O, Jakubík A, Mikovčák J,
Kameňovský E, Peťková B, Játiovci B, J, Helovci K, S, Šidlová J, Galvánkovci Ľ, Ľ,
Šotkovský P, Ďurana M, Bílešovci M, J, A, E, Ponechalová L, E, Grešáková E, Urbanová Z,
Šrenkelová J, Gvotová M, Janusek V, Kameňovská M, Hrubý Ľ, Kubík O, Masaryková E,
Galvánek J, Hudák Š, Bernatová M, Vaváková J, Petruláková J, Šolc V, Chovancová H,
Holubcová D,
Trasa: Krásno nad Kysucou - Vojtov vrch - Marťákov vrch , rozhľadňa: 15km/500m/ostatné PT
Chilý E, Cenigovci J, A, deti, Bohovičovci E, R, deti, Šurinová K, deti, Taranovci J, I.
Cyklo: Ochodnica/Nesluša - Marťákov vrch , rozhľadňa:30km/300m.
Játi M, Kubaščíková E, Lisková S, Pikna P, Tulcová M, Sidor Ľ, Baránek Ľ, Králikovci J, P.
Cyklo: 40km/400m - Tulec O.
 
29.4. - PT/AZ - Biele Karpaty: Vršatec, Chmeľová, Lednica
Trasa: Pruské - sedlo Chotúč - Vršatské Podhradie - hrad - Chmeľová - Červený Kameň -
Lednica: 20km/1100m.
Tabaček A, Šrenkel D, Mazúr M, Janík V, Orieščiková A, Pilková G, Martinčeková Ľ,
Kubaščíková E, Tomašcová D, Murárik L, Čadecký Š, Sidor Ľ, Svrčková J, Brezinová M,
Brezina P, Drndovci A, R, Pohančeníková M, Rybárová M.
Trasa:  Vršatské Podhradie - hrad - Chmeľová - Červený Kameň - Lednica: 10km/600m.
Žabkovci F, M, Ceniga J, Braciník T, Tulcovci O, M, Játiovci B, J, Jakubík A, Bielek J, 
Peťková B, Šidlová J, Helovci K, S, Švaňová D,  Slabejová S, Grič J, Grešáková E,
Šrenkelová J, Urbanová Z, Gvotová M, Tužinčinová D, Švec M, Muráriková Z a ďalší.
Trasa: 5km/300m: Kurka P, Kupčík R, Ďuranová S, Lamošová J, Ďurišová J, Tužinčinová A.
 
1.5. - PT: Odomykanie Kysuckej brány na Rochovici, 17. ročník
Trasa: Rudina - vysielač - sedlo pod Závrším - Rochovica vrchol - Rudinka, ihrisko: 12km/400m.
Žabka F, Braciník T, Tulcovci O, M, vnuk, Bielek J, Mikovčák J, Šrenkel D, Játiovci J, M, S, N, N,
Štefánik J s rodinou, Peťko J, Balek P, Tvrdá J, Z, Baránek O, Peťková B, Kubaščíková E,
Pilková G, Helovci K, S, Pekárková Z, Birošíková M, Cigánik S, Mazúr M, Sidor Ľ s rodinou,
Šidlová J, Švaňová D, Lisková S, Jakubík A, Chilý E, Kurka P, Kupčík R, Ďuranová S,
Lamošová J, Kramár J, Samak J, Urban V, Galvánková Ľ.
Janáčkovci J, M, Pikna P, Franek R, Kubalová L, Sklenař J, Sotolárová I, Klochaňová V,
Mičic P, Šrenkelová J, Grešáková E, Urbanová Z, Kubík O, Masaryková E, Galvánek J,
Martinec F, Kokošíkovci P, D, Prškovci + rodina, Králikovci J, P, Tužinčinová A,
Ďurišová J, Hudák Š, turisti z Diviakov, turisti z Čadce a okolia, Žiliny a okolia.
 
8.5. - PT: Výstup na Veľkú Raču, stretnutie priaznivcov KTK
Trasa: Krásno nad Kysucou - Kalinov vrch - chaty na Rači (+Veľká Rača) - Oščadnica
14km/630m, 16km/900m.
Šrenkel D, Mazúr M, Jakubíková M, Pilková G, Bohm S, z Oščadnice Chilý E.
Trasa: Oščadnica - Príslop - Veľká Rača - Dedovka: 15km/800m.
Žabkovci F, M, Helovci K, S, Šidlová J,Tvrdá J,Z,Čmolíková T, Peťková B,Štefánik J.
Trasa: Oščadnica, Dedovka - Veľká Rača a späť: 10km/600m.
Chovaňáková, Masaryková E, Galvánek J, Mikovčák J, Baránek O, Játiovci J, M, N, N,Sidorová K.
Galvánek B, Pekárková Z, Obšívanovci F, H, Tvrdý M, J, Peťko J.,Galvánkovci Ľ.Ľ,Janík J.,Švaňová D.
Cyklo: 53km/880m: Braciník T, Tulec O, Kameňovský E, Balek P.
 
12.5.-PT:Krajom Drotárie
Trasa:V.Rovne,Ivor-rozh.Zarúbaná Kýčera-Semeteš-Solíkovci-Vrchrieka-V.Rovne,Ivor-14km/600m.
Jakubíková M.,Játi M.,Chilý E.
Trasa:Semeteš-Solíkovci-Vrchrieka-rozhľadňa Luby-Vrchrieka-Solíkovci-Semeteš-10km/300m.
Žabkovci F,M.,Mikovčák J,Baránek O.Celkovo bolo na akcií vyše 200turistov,poriadal KT Vysoká n.Kys.
 
13.5. - CT: Turzovka, Semeteš, KNM
Trasa: Turzovka z.- Semeteš, V Rovne, Kotešová, Svederník, Žilina - vodné dielo -
Brodno - KNM: 64km/310m - Braciník T, Jakubíková M. Spojené s výstupom na Svedernícku
rozhľadňu: 4km/280m.
Trasa: Turzovka z.- Semeteš - Jakubovský vrch - Vrchrieka - Ochodnica - KNM: 48km/540m.
Tulec O, Balek P, Králikovci J, P, Minarovič R, Tomašcová D.
 
20.5. - PT: Pomoc značkárom
Trasa: Povina, Jedľovina - Skríželné - Dolný Vadičov: 9km/460m - Kurka P, Janík V,
Šrenkel D, Jakubíková M, Žabka F, Obšívanovci F, H, Martinčeková Ľ, Tužinčinová A,
Kučeríková E, kamarátka.
Trasa: Ochodnica - Majtánky - Nesluša: 7km/260m - Braciník T, Tulec O, Mikovčák J.
 
26.5. - PT: Kysucká 50tka, 11. ročník
Trasa: Krásno nad Kysucou - Hladký vrch - Stará Bystrica - Kýčera - pod Orlom - Veľká Rača -
Kykula - Švancárovci - Liesková - Čierne: 52km/1800m - Šrenkel D, Jakubíková M.
Trasa 42km/1350m: Braciník T, Lisková S, Kubánek Ľ, trasa 9km/300m: Mikovčák J.
 
27.5. - PT: Za peknými výhľadmi: Dubeň
Trasa: Žilina, Budatín - Dubeň - Zástranie - Straník - Pod Kučerovkou - Radoľa: 17km/700m.
Žabka F, Obšívan F, Mazúr M, Jakubíková M, Peťková B, Játiovci J, M, S, N. N. Janáček J,
Cyklo: 29km/270m - Braciník T, Mikovčák J.
 
2. - 3.6. - PT: Kysucké Himaláje, 16. ročník
Trasa A: 80km/3600m - Šadlák V, 63km/3000m - Šrenkel D, Czebe T, Machala P, Urda M,
Škola M, Dratnalová A, Konárik M, Škulavíková Z, Frátriková M, Škulavík J.
Trasa A - 1. deň: 45km/2200m - Mikolaj D, Petrák M, N, Galovič J, Panák M, a ďalší.
Trasa B: 38km/1700m - Braciník T, Jakubíková M, Virdzek P, Kuba A ml,Kupka M,Barčiak M,
Trasa B 2. deň: 17km /800m: Tabaček A, Kubánek Ľ, Ponechalová L, Ondrušková M,
Játiová J, Galvánek B, Pekárková Z,Peťko J,Pílková G, .
Ostatné trasy + výpomoc: Žabka F, Mikovčák J,Baránek O,Kubík O,Martinec F,Braciníková E a ďalší.
 
10.6. - CT: Kysucké Beskydy: Hájnice, Lutiše, Bystrická cyklomagistrála
Trasa: KNM - s. Melišovci - Kubiková - s. Lutiška - Lutiše - Krásno -  KNM:  57km/320m.
Koleno M, Tulec O, Minarovič R, Králik P, Jakubíková M, Baránek Ľ.
Trasa: KNM - s. Melišovci - Lutiše - Krásno -  KNM:  5 1km/280m.
Mikovčák J, Balek P, Bráciník T, Snopko I.
Trasa: KNM - Hájnice a späť: 21km/140m - Fekete J, Majčinová R.
 
17.6. - PT: Výstup na Malý Rozsutec cez Diery
Trasa:Terchová,Biely potok-Diery-sedlo Medzirozsutcami-M.Rozsutec-Biely potok-10km/750m.
Žabka F,Braciník T,Mazúr M,Jakubíková M,Pílková G,Kučeríková E,Baláž P.Mikovčák J,-6km/400m.
 
23. - 24.6. - PT: Slovenský Raj: Kyseľ - ferrata, Kláštorisko, Piecky
1. deň: Trasa: Čingov - Kyseľ, ústie - ferrata Kyseľ - Malý Kyseľ - Podlesok: 15km/650m.
Kurka P, Kupčík R, Braciník T, Jakubíková M, Janík V, Pilková G, Kubaščíková E, Peťková B,
Ďuranová S, Lamošová J, Tužinčinová A, Ceniga J, Nemčáková D, Stuchlík J, Mazúr M,
Játi M, Sidor Ľ a ďalší.
Trasa: Čingov - Kyseľ, ústie - Kláštorisko - Podlesok: 12km/450m.
Žabkovci F, M, Šrenkel D, Bielek J, Ondrušková M, Játiovci J, S, N, N, Ševčíkovci P, A, deti,
Kameňovská M, Mrmusová E, K. Ostatné trasy: Baláž P, Švaňová D, Grič J.
2. deň: trasa: Hrabušice, Píla - Piecky - Glac, Malá Poľana - Palc - Píla: 11km/500m.
Kurka P, Kupčík R, Braciník T, Jakubíková M, Janík V, Pilková G, Kubaščíková E, Peťková B,
Šrenkel D, Žabkovci F, M, Lamošová J, Ceniga J, Mazúr M, Játiovci J, M, S, N, N, Bielek J,
Ondrušková M, Sidor Ľ, Švaňová D, Tužinčinová A, Nemčáková D, Kameňovská M, Baláž P,
Grič J. Ostatné trasy: Ďuranová S, Ševčíkovci P, A, deti, Stuchlík J a ďalší.
 
30.6. - PT. Veľká Fatra: Zvolen, dievčenský výstup
Trasa: Donovaly - Zvolen - Malý Zvolen - Liptovské Revúce: 9km/495m.
Pilková G, Jakubíková M, Švaňová D, Mazúr M.
Trasa: Horný Jelenec - Prašnica - Veľký šturec - Zvolen - Malý Zvolen - Liptovské Revúce:
18km/1200m - Tabaček A, Šrenkel D, Urban V, Zvarová Ľ, Pohančeníková M, Krenželová Z,
Rybárová M, Prívarová A.
 
5.7.-PT-Cyrilo-Metodský výstup na Vreteň
Trasa:Radola,Kultán-Vreteň a späť okolo ihriska-7km/500m.Baránek O,Jakubík A,Žabka F,Kubík O,
Obšivanovci F,H,Urbanovci V,Z,Mazúr M,Holiač L,Mikovčák J,Peťko J,Bílešovci M,J,A,E,Gregušovci V,J.
Malíkovci P,B,Vetrák A,Hrubý Ľ,Janoš M,Urban T,Baláž P,Pechal K,Falátová K,Jankovičová K,Fico M,
Kultánová M,Jarošová P,Hušťavová K,Hmírová M,Vlčková M,Škoríková M,Prievozníková A,Korýtková J,
Ščambová J,T,Valúchová I,Valuch Ľ,Franek R,Kubalová P,Martinec F.
Trasa:okolo Vretňa-4km/200m-Játiovci J,M,S,N,N,Ševčíkovci A,K,K.
 
5.7. - CT: Nová Bystrica, Oščadnica cez Poľsko
Trasa: Nová Bystrica - Oravská Lesná - Novoť - Ujsoly - Sol - Vreščovské sedlo - Oščadnica -
Krásno nad Kysucou - KNM: 94km/1925m.
Jakubíková M, Lisková S, Pikna P, Vlček V.
Trasa: Nová Bystrica - Krásno nad Kysucou - KNM: 35km/300m - Braciníkovci T, E,
Masaryková E, Galvánek J.
 
7.7. - VHT: Nízke Tatry: Krakova hoľa, Tanečnica
Trasa: Demänovská dolina - Machnaté - Krakova hoľa - Javorie - Kráľov stôl - Lúčky: 20km/1500m.
Tabaček A, Šrenkel D, Rybárová M.
Trasa: Demänovská dolina - Machnaté - Krakova hoľa - Javorie - Lúčky: 13km/1000m.
Orieščiková A, Čadecký Š.
 
15.7.-PT-Malá Fatra:Obšivanka,Jánošíkov chodník,Sokolie(1171m).
Trasa:Vyšné Kamence-Obšivanka-Malé nocľahy(1000m)-Sokolie-s.Príslop-Starý dvor-13km/700m.
Obšivan F,Žabkovci M,F,Urbanovci V,Z,Šrenkelovci D,J,Kubánkovci Ľ,B,Mazúr M,Tabaček A,Játiová J,
Ondrušková M,Taranovci J,I,Baláž Ľ,Kučeriková E,Hrubý Ľ,Švaňová D,Gríč J,
Trasa:Vyšné Kamence-Obšivanka-Ján.chodník-Terchová-10km/500m.Mikovčák J,Braciník T.
 
22.7. - VHT/AZ: Nízke Tatry: Ohnište, Slemä, Rovná hoľa
Trasa: Nižná Boca - Rovná hoľa - Svidovské sedlo - Ohnište - Liptovský Ján: 25km/1400m.
Taranovci J, I, Baláž P, Kučeríková E,Kováčiková P, Brezina P.
Trasa: Malužiná - Svidovské sedlo - Ohnište - Slemä - Liptovský Ján: 21km/1100m.
Žabka F, Tabaček A, Mazúr M, Šrenkel D, Obšívanovci F, H, Urbanovci V, Z, Orieščiková A,
Janík V, Ondrušková M, Jakubíková M, Čadecký Š, Švaňová D, Grič J, Šurinová K, Franeková A,
Franek R, Kubalová P, Svrčková J, Martinčeková Ľ, Sidor Ľ, Čmolíková T, Brezinová M,
Pohančeníková M, Rybárová M, Drndová A,Kováč R,Drgo J.
Trasa: Nižná Boca - Rovná hoľa - Svidovské sedlo - Liptovský Ján: 19km/950m.
Ceniga J, Peťko J,
Ostatné trasy: Kurka P, Ďuranová S, Ševčíkovci A, deti, Játiovci J, M, S, N, N a ďalší.
Cyklo: Braciník T, Mikovčák J.
 
4.8. - PT: Spomienková dolnokysucká 50tka, 8. ročník
Trasa: KNM - Škorčie - Tábor - Majtánky - Nesluša - Rudinská - Budatín - Zástranie -Horný Vadičov -
Lopušné Pažite - Radoľa - KNM: 51km/1435m.
Braciník T (cyklo), Jakubíková M, Šrenkel D, Kubánek Ľ, Pekárková Z, Galvánek B, Galvánek Ľ (40km)
Trasa: Budatín - Zástranie - Horný Vadičov: 15km/400m: Helovci K, S, Šidlová J.
Ostatné trasy + výpomoc: Žabka F, Mikovčák J, Mazúr M.
 
5.8. - PT: Javorníky: Neslušské osady
Trasa: Nesluša, horná škola - Ostré - Grešákovci - Jakubovský vrch - Petránky - Nesluša:
14km/580m.
Urbanovci V, Z, T, Jakubíková M, Jakubík A, Šrenkelovci J, D, Játiovci J, B, Ševčíkovci P, A, deti,
Mikovčák J, Tulec O, Drndová A, Pohančeníková M, Masaryková E, Galvánek J, Rybárová M,
Kameňovská M a ďalší.
 
11.8.-PT:Mor.-Sl.Beskydy:Turistická vatra vzájomnosti na V.Polome(org.Polom Raková).
Trasa:Raková,Korcháň-Kamenná chata a späť.5km/300m.-Játiovci M,S,N,N.
          3km/100m-Žabka F,Mikovčák J,Macejková H,Šúta K.
 
12.8. - PT/AZ: Chočské vrchy: Pravnáč, Prosiecka a Kvačianska dolina
Trasa: Liptovská Anna - Pravnáč - Lomné - Svorad - Veľké Borové - Kvačianska dolina:
17km/1000m.
Šrenkel D, Janík V, Orieščiková A, Pilková G, Jakubíková M, Fujáková J, Kmecová Ľ,
Kubánek Ľ, Kučeríková E, Turianský J, Drgo J, Kováč R, Mlích T, Bílešová L, Pečalová J,
Tabaček A, Urban V, Peťko J, Murárik L, Drndová A, Rybárová M.
Trasa: Prosiek - Prosiecka dolina - Svorad - Veľké Borové - Kvačianska dolina: 12km/490m.
Žabka F, Cenigovci J, A, deti, Birošíkovci M, R, Mazúr M, Šurinovci K, P, deti, Čmolíková T,
Braciník T, Drnda D, Mikovčák J, Játiová J, Helovci K, S, Šidlová J, Čadecký Š, Svrčková J,
Sidor Ľ, Martinčeková Ľ, Šrenkelová J, Urbanová Z, Slabejovci S, F a ďalší.
 
17.8. - PT: Spomienkový lunochodecký výstup na Vreteň, 18. ročník
Trasa:  KNM - Radoľa - Vreteň a späť: 6km/450m.
Braciník T, Galvánek B, Pekárková Z, Galvánek I, Šidlová J, Peťko J, Urban V, Jakubíková M,
Jakubík A, Helovci K, S, Peťková B, Bílešovci M, J, A, E, Mikovčák J, Orieščiková A, Martinčeková Ľ,
Játiovci M, S, N, N, Tulec O, Ďurana M, Balek P, Baránek O, Obšívanovci F, A, Drndovci D, A,
Janík V, Galvánek I, M, Kubík O, Laš A, Bílešová L, D, Pečalová J, D, L, A, Kvašňovský A,
Janík M, R, Dadajová T, Kotrč R, Rofar J, K, A, Sudárová M, M, Fermel M, L.
 
19.8. - PT: Kysucké Beskydy: Rycierova hora (KT Nová Bystrica)
Trasa: Vychylovka, Šudovci - Rycierova hora - Priehybok - Vychylovka, Šudovci: 12km/600m.
Žabka F, Mikovčák J, Braciník T.
 
25.-26.8 - PT: Nízke Tatry: Kozí kameň, Liptovská Teplička
Trasa: Lučivná - Lopušná dolina - Kozí kameň - sedlo Tabličky - Vikartovce - Liptovská
Teplička: 22km/1110m.
Janík V, Čadecký Š, Šrenkel D, Kubánkovci Ľ, B, Orieščiková A, Pilková G, Kubaščíková E,
Fujáková J, Svrčková J, Martinčeková Ľ, Kmecová Ľ, Macejková H, Šutá K,  Kečková Ľ.
 
29.8. -PT-Kysucké Beskydy:Výstup na Kykulu a prieskum a čistenie trasy KLM.
Trasa:Oščadnica,Lalíky-Kykula-KLM-7km/300m.Žabka F,Mikovčák J,Obšivanovci F,H.
 
1.9. -PT-Primátorský výstup na Holý vrch,11.ročník.
Trasa:D.Vadičov-chata-sedlo pod Ľadonhorou-Steny-Poľana-Radola-11km/500m.
Žabka F,Braciník T,Mikovčák J,Bielek J,Jakubíkovci M,A,Ponechalová L,E,+2,Helová K,Baláž P,
Pílková G,Urban V,Tabaček A,Ivánkovci-štyria,Hrubý Ľ,Kubánkovci Ľ,B,Dubinina Ľ+1.
 
2.9.-PT-Prechod Kysuckou vrchovinou,41.ročník.
Trasa:B.Lehota-s.Skríželné-Zlieň-s.pod Magurou-s.Žiarce-kapl.K.Lúčka-Bučie-Radola-35km/1000m.
Galvánkovci B,Ľ,Šotkovský P,M,P,K.M.22km/800m-Urban V,Tabaček A.,15km/500m-Stuchlík J.
Trasa:H.Vadičov,Bízička-kaplnka-Bučie-Radola-11km/400m.
Žabka F,Mikovčák J,Jakubíková M,Obšivan F,Helovci K,S,Šidlová J,Kroczek D,Cinko J.
Trasa-Cyklo:Minarovič R,Tulec O,Lisková S,Pikna P.
 
8.9.-PT-Pomoc pri organizovaní Snežnického MTB maratónu.
Žabka F,Mikovčák J,Braciník T,Tulec O.4km/200m.Pretekári:Cabuk Ľ,Chovaňák P,Murárik L,Snopko I.
 
9.9.-VHT-okolie Štrbského plesa
Braciník T,Jakubíková M,Mikovčák J,Slafkovský M,A.
 
15.9. - VHT/AZ: Západné Tatry (Poľsko) - Giewont, Červené vrchy
Trasa: Zakopane, Kužnice - Kondratova poľana - Pod Kondratovou Kopou a späť:
15km/920m - Šrenkel D, Janík V, Urban V, Balek P, Zvarová Ľ, Hrdý Z, Kontrišová B,
Murárik L, Šutá K, Macejková H, Kučeríková E, Časová M.
Trasa: Zakopane, Kužnice - Kondratova poľana - Giewont a späť: 15km/950m
Žabka F, Ceniga J, Braciník T, Játiová J, Ondrušková M, Sidor Ľ, Jakubíková M, Ponechalová L, 
Švaňová D, Orieščiková A, Drndovci A, D, Helovci K, S, Šidlová J, Pečalová E, Bílešová L,
Lisková S, Greguš V, J, Pohančeníková M, Kubánkovci Ľ, B, Grič J, Orieščik T a ďalší.
Vlastný program: Mazúr M, Pilková G.
 
15.9.-PT-Vysocká deviatka-pivársky pochod(org.Vysoká nad Kysucou).
Trasa:14km/590m.Kurka P,Játiovci M,S,N,N,Bílešovci M,J,A,E,Peťková B,Kupčík R,Sýkorová J+E,T,
           10km/300m.Mikovčák J,Baránek O,Kubík O,Prškovci J,P.
 
16.9. - PT: Memoriál Louisa Crossa (Žilina)
Trasa: 10km/400m - Jakubíková M, Ponechalová L, Mikovčák J, Baránek O.